deal

 

İşletmenizi daha ileriye taşıyacak yenilikler ve kurumsal çözümlerle tanışmak için size gereken ürünleri hemen şimdi satın alabilirsiniz. Ürünlerimizi satın almadan denemek isterseniz, DEMO TALEBİ düğmesine tıkladıktan sonra açılan sayfada ilgili yerleri doldurarak sistemimize kaydolabilirsiniz. Ardından gönderdiğiniz bilgilere göre sunucularımızda size özel bir  sistem oluşturulacaktır. Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile sistemde incelemeler yapabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla yönetim yazılımlarına sahip olmak için SATIN AL düğmesine tıklayınız ve kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız. Üye değilseniz, üyelik başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Açılan ekranda ilgili alanları doldurduktan sonra satın alma talebiniz alınacak ve satış temsilcisi arkadaşlarımız hemen sizinle iletişime geçecektir.

SCIENTA™ ERP  Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi       

 

  •   SCIENTA MINI

          Satış Yönetimi, Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi modüllerinden oluşmaktadır.

1 Kullanıcı 60 ₺/ Ay

3 Kullanıcı 120 ₺/ Ay

5 Kullanıcı 240 ₺/ Ay

 

  • SCIENTA EASY

Doküman Yönetimi, İç İletişim, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış Yönetimi, Yardım Masası Servis Yönetimi, Stok Yönetimi, Lojistik Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, Kalite Yönetimi, Bakım Yönetimi modüllerinden oluşmaktadır.

1 Kullanıcı 84 ₺/Ay

3 Kullanıcı 138 ₺/Ay

5 Kullanıcı 270 ₺/Ay

  • SCIENTA ULTIMATE

Doküman Yönetimi, İç İletişim, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış Yönetimi, Proje Yönetimi, Yardım Masası Servis Yönetimi, Stok Yönetimi, Üretim Yönetimi, Lojistik Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, Kalite Yönetimi, Bakım Yönetimi modüllerinden oluşmaktadır.

1 Kullanıcı 96 ₺/Ay

3 Kullanıcı 150 ₺/Ay

5 Kullanıcı 270 ₺/Ay

 

 SATIN AL         DEMO TALEBİ
 


 

KAYISI™ Kalite ve Doküman Yönetim Sistemi

 

KAYISI™ Kalite ve Doküman Yönetim Sistemi kullandığınız tüm dokümanları tek bir merkezden yönetebileceğiniz, kullanıcı dostu arayüzü ile Kalite ve Doküman Yönetimi konularında eksiksiz bir yazılımdır. KAYISI™ Kalite ve Doküman Yönetim Sistemi’ni hemen kullanmaya başlamak için Demo Talebinde bulunabilir ya da özel fiyat tekliflerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.

 

SATIN AL          DEMO TALEBİ
 


 

LEADS CRM Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi

 

Müşterilerinize ait tüm bilgilerin kaydını tutabileceğiniz, satış stratejilerinizi belirlerken size yol gösterecek LEADS™ CRM yazılımı, Müşteri İlişkileri Yönetiminde tam da aradığınız çözüm olacak! Mevcut müşterilerinize ait teklif, sipariş, satış kayıtlarınızı düzenleyebilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizi saptamak için potansiyel müşteri kayıtları açabilirsiniz. Müşterilerinizle yaptığınız görüşmelerinizin kaydını tutabilirsiniz. LEADS™ CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımını incelemek için Demo Talebinde bulunabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla, dilerseniz “Kurulum + Eğitim” ya da “Kurulum + Eğitim + İleri Satış Teknikleri Eğitimi” seçenekleri ile beraber satın alabilirsiniz.

 

SATIN AL           DEMO TALEBİ