Üst Düzey Uyumluluk

Bir makineden tüm fabrikaya kadar genişleyebilme özelliğine sahip ProCOST™ tüm makine ve ekipmanlardan veri toplayabilir.

Dinamik Mimari

ProCOST™ , geliştirilebilir yapısı ile SCIENTA™ ERP ve KAYISI™ Kalite Yönetim Sistemi yazılımları ile entegre çalışır.

Tek Tuşla Raporlama

Yöneticiler, üretim sürecindeki gelişmeleri tek tuşla raporlayabilirler. İstedikleri yerden, istedikleri anda üretimin ne aşamada olduğunu izleyebilirler.

proCost1

İşletmenizde çalışanları kamera sistemleri ile takip edebilirsiniz. Ancak üretiminizin anlık takibi, makinelerin duruşları veya arızalarının takibi bu kadar kolay yapılamaz. Anında müdahale edilemeyen duruşlar veya arızalar da üretimin yavaşlamasına hatta durmasına ve işletmenize fazladan maliyet çıkmasına sebep olur. BilTAY Teknoloji tarafından geliştirilen ProCOST™ Üretim Maliyet Takip Sistemi ile üretim işlerinizi de anlık olarak takip edebilir, üretimin hangi aşamasında ne kadar fire olduğunu, arıza ve duruş kayıtlarını anlık olarak kaydedebilir, üretimden toplanan verilerinizi analiz ederek daha kârlı üretim yapabilirsiniz.

VERİMLİLİĞİ VE KALİTEYİ ÖLÇEN BİR TAKİP VE YÖNETİM SİSTEMİ!

ProCOST™ ile çalışma kaynaklarınızı (işçiler) gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Üretilen yarı mamül ve mamüllerin süreçlerini izleyebilirsiniz. JIT (Just In Time) üretim imkânı ile rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlayabilirsiniz.

Operatörler üretim alanında kurulan PANEL PC’ler yardımıyla üretim kayıtlarını rahatlıkla okuyabilirler. Bu kayıtlardan yola çıkarak iş emirlerini başlatabilirler. Üretim aşamasında oluşabilecek duruş veya arıza durumlarında üretim yetkililerini bilgilendirmek için ANDON PANELLER kullanılmaktadır. Endüstriyel üretim tezgâhları için izleme ve otomasyon, ortam izleme, düşük hızlı veri toplama ve kontrol için BilTAY Teknoloji tarafından geliştirilen Smart Box’lar (Üretimden Veri Toplama Kutuları) kullanılır.

ProCOST™ ile anlık ve doğru şekilde toplanan verilerle üretiminizin her anını dinamik olarak izleyebilirsiniz. Geriye dönük toplanan tüm üretim kayıtlarını raporlayabilir ve dönemlik performans ve kalite göstergelerinizle karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Böylece üretim takip sistemini firmanıza kurduğunuz andan itibaren faydalarını görebilirsiniz.

ŞİMDİ SATIN ALIN!
Projelerimizi yönetirken malzeme, taşeron ve işçilik maliyetlerini işletme kültürümüze uyabilen bir sistemle ortaya çıkarmak… İşte aradığımız buydu!
Muhammed ATACAN, AKAR MAKİNE