Sürekli Güncel

Kokpit ile işletmenizde olup biten tüm gelişmeleri anlık olarak izleyebilirsiniz. Satış rakamları ya da üretim verileri, hepsi elinizin altında…

Patron Ekranları

Üretim yönetiminden satın alma yönetimine, satış yönetiminden müşteri ilişkileri yönetimine tüm modüllerle ilgili farklı farklı raporları tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Sınırsız Erişim

İster bilgisayarınızdan isterseniz de tabletinizden Kokpit’e erişebilirsiniz. Web tabanlı olması sayesinde internet bağlantınızın olduğu her an her yerde Kokpit’i kullanabilirsiniz.
Kokpit1

PATRONLARIN YENİ OYUNCAĞI!

Kokpit, işletmelerin yeni iş zekası çözümü olarak patronlara gerçek bir kokpit deneyimi sunmaya geliyor.

Kokpit, işletmenizdeki son değişiklikleri en süratli şekliyle izleyebileceğiniz ekranlara sahiptir. Patron ekranı da diyebileceğimiz Kokpit ile üretimden müşteri ilişkilerine, satın alma işlemlerinden satışa tüm birimlerdeki gelişmelere tek tuşla erişebilecek ve özet ekranlardan anlık tüm işletme verilerinizi izleyebileceksiniz.

Tabletinizden mobil olarak istediğiniz anda istediğiniz yerden ulaşabileceğiniz Kokpit, herhangi bir kurulum gerektirmeyecektir. İnternet bağlantısının olduğu her yerde işletmenize ait anlık verileri okuyabilirsiniz. İşletmenizi 360 derece izleme ve her birime erişim imkanı bulacaksınız. Gün içinde kaç adet sipariş geçildiğini ya da üretim operasyonlarının son durumunu izlemek için birimleri yerinde kontrol etmenize gerek yok. Kokpit ‘in size sunduğu KPI gösterge panelleri sayesinde son gelişmeleri aynı ekran üzerinde takip edebilirsiniz.

ŞİMDİ SATIN ALIN!