Kesintisiz Üretim

Avada is fully responsive and can adapt to any screen size. Try resizing your browser window to view it!

Sorunsuz Planlama

Avada includes the Revolution Slider, Layer Slider, Fusion Slider and Elastic Slider for eye catching slides!

En İyi Çizelgeleme

We included a backend color picker for unlimited color options. Any element can have color change!
scientaUS1

En doğru çizelgeleme sisteminde en önemli üç unsur “MALİYET, ZAMAN ve KALİTE” dir. Üretiminizi bir ustabaşı gibi kontrol edip yöneten bir sistem istemez miydiniz ?

8 adet makinenizin ve 3 adet ürününüzün olduğunu düşünün. Stoğa üretim yaptığınızda herhangi bir sorun yoktur. Fakat dünya her geçen gün değişmektedir ve bunun sonucu olarak üretim sistemleri de talebe yönelik olarak uyum göstermek durumundadır. Farklı tarihlerde yetişmesi gereken birden fazla sipariş aldığınızda, üretim çizelgeleme problemi ortaya çıkmaktadır.

Son 50 yılda geliştirilen birçok çizelgeleme yazılımı temelde maliyetleri düşürerek daha etkin üretim yapılabileceğini söylemektedir. Fakat gerçek yaşamda üretim çizelgelemelerinin tekrar hesaplanmasına neden olan atıl zamanlar ya da üretim süreçlerindeki aksamalar gibi yeni sorunlar ortaya çıkmaktadır.

SCIENTATM US bütün bu sorunlara yönelik çözüm kaynağı olacaktır. Üretimden dinamik olarak veri toplanması ve bu verilerin geçmiş veriler ile karşılaştırılması, üretim verimliliğinizi ölçmede en faydalı yoldur. Daha sonra SCIENTATM US ile elde ettiğiniz bu verileri kullanarak  üretimde kullanacağınız yeni makinelerinizi belirleyebilir. Bunları daha optimum kombinasyonlarla bir araya getirerek üretkenliğinizi arttırabilirsiniz.

SCIENTATM US ’un çözüm getiren özellikleri şöyledir:

Geri Besleme Sisteminin Olması: Üretim sahasından anlık olarak verilerin toplanması sayesinde gerçek hayata daha uygun çözümler sunmaktadır.

En Hızlı İlk Çözümü Yaratması: Sistem, üretim planı eklendiğinde ilk çözümü kaba hali ile oluşturmakta böylece karar vericilerin ihtiyacı olan ilk bilgiye hızlı bir şekilde erişmektedir.

7/24 Daha İyi Çözümün Araştırılması: Sistemin bir diğer başka çözümlerde olmayan özelliği de burasıdır. Ayrı bir sunucuda çalışan uzman sistem yazılımı 7/24 üretimden, ERP yazılımlarından aldığı bilgilere göre en iyi çözümü devamlı araştırmaktadır. Böylece sistem devamlı olarak daha iyi sonuç oluşturmaya çalışmaktadır.

SCIENTATM US ile insan, makine, ekipman, ürünlerin birbiri ile olan ilişkileri, stok durumları, termin süreleri, taşıma süreleri, hazırlık süreleri, arıza ve duruşlar, bakım planları, üretim kapasiteleri ile makinelerin kendine ait çalışma zamanları hesaplanmakta, bunlarla ilgili kurallar ve öncelik sıralaması ile sistem optimize edilmektedir.

ŞİMDİ SATIN ALIN!